Missing Facilities
Facilities marks have not been entered for the following matches. Would the AWAY TEAM please ensure that these are entered or a fine will be imposed.
Premier and Championship facilities are marked by the umpires so not compulsary to complete online.
Division: Division One
21 Aug |
Old Albanians |
v |
Leverstock Green |
04 Sep |
Ampthill Town |
v |
Leverstock Green |
Division: Division Two B
08 May |
Radlett II |
v |
Hoddesdon II |
22 May |
Old Elizabethans |
v |
Hoddesdon II |
17 Jul |
Hertford II |
v |
Hoddesdon II |
04 Sep |
Welwyn Garden City II |
v |
Flitwick II |
Division: Division Three A
08 May |
Eversholt |
v |
Letchworth Garden City II |
15 May |
Dunstable Town II |
v |
Parkfield & Headstone |
05 Jun |
Eversholt |
v |
Dunstable Town II |
05 Jun |
Luton Town & Indians II |
v |
Parkfield & Headstone |
19 Jun |
Eversholt |
v |
Parkfield & Headstone |
03 Jul |
Datchworth |
v |
Parkfield & Headstone |
03 Jul |
Letchworth Garden City II |
v |
Dunstable Town II |
10 Jul |
North Enfield |
v |
Parkfield & Headstone |
17 Jul |
Parkfield & Headstone |
v |
Dunstable Town II |
24 Jul |
Potton Town |
v |
Parkfield & Headstone |
31 Jul |
Chipperfield Clarendon |
v |
Dunstable Town II |
31 Jul |
Letchworth Garden City II |
v |
Parkfield & Headstone |
14 Aug |
Chipperfield Clarendon |
v |
Parkfield & Headstone |
14 Aug |
Totteridge Millhillians II |
v |
Dunstable Town II |
21 Aug |
Luton Town & Indians II |
v |
Chipperfield Clarendon |
21 Aug |
Parkfield & Headstone |
v |
Eversholt |
21 Aug |
Potton Town |
v |
Totteridge Millhillians II |
28 Aug |
Letchworth Garden City II |
v |
Chipperfield Clarendon |
28 Aug |
North Enfield |
v |
Dunstable Town II |
28 Aug |
Totteridge Millhillians II |
v |
Parkfield & Headstone |
04 Sep |
Eversholt |
v |
Chipperfield Clarendon |
04 Sep |
Luton Town & Indians II |
v |
Totteridge Millhillians II |
04 Sep |
Parkfield & Headstone |
v |
Datchworth |
04 Sep |
Potton Town |
v |
North Enfield |
Division: Division Three B
08 May |
Wheathampstead |
v |
Bayford & Hertford |
08 May |
Lutonian |
v |
Harpenden III |
22 May |
Cockfosters |
v |
Harpenden III |
22 May |
Reed II |
v |
Bayford & Hertford |
05 Jun |
Hemel Hempstead Town II |
v |
Harpenden III |
19 Jun |
Sandridge |
v |
Harpenden III |
26 Jun |
West Herts II |
v |
Harpenden III |
17 Jul |
Cockfosters |
v |
Bayford & Hertford |
17 Jul |
Wheathampstead |
v |
Harpenden III |
24 Jul |
Harpenden III |
v |
Cockfosters |
31 Jul |
Hemel Hempstead Town II |
v |
Bayford & Hertford |
31 Jul |
Reed II |
v |
Harpenden III |
07 Aug |
Southgate Adelaide |
v |
Cockfosters |
14 Aug |
Bayford & Hertford |
v |
Harpenden III |
21 Aug |
Wheathampstead |
v |
Cockfosters |
28 Aug |
Reed II |
v |
Wheathampstead |
28 Aug |
Sandridge |
v |
Cockfosters |
04 Sep |
Lutonian |
v |
Bayford & Hertford |
04 Sep |
Southgate Adelaide |
v |
Harpenden III |
Division: Division Four A
08 May |
Old Haberdashers |
v |
Old Finchleians |
08 May |
Hatfield & Crusaders |
v |
Leverstock Green II |
15 May |
Rickmansworth |
v |
Cheshunt Rosedale |
22 May |
Cheshunt Rosedale |
v |
Leverstock Green II |
22 May |
Northwood Town |
v |
Old Finchleians |
22 May |
Watford Town II |
v |
Langleybury II |
29 May |
Langleybury II |
v |
Old Finchleians |
05 Jun |
Northwood Town |
v |
Langleybury II |
05 Jun |
Old Haberdashers |
v |
Hatfield & Crusaders |
05 Jun |
Watford Town II |
v |
Leverstock Green II |
12 Jun |
Leverstock Green II |
v |
Old Finchleians |
19 Jun |
Langleybury II |
v |
Leverstock Green II |
19 Jun |
Old Finchleians |
v |
Hatfield & Crusaders |
26 Jun |
Bishop's Stortford II |
v |
Old Finchleians |
26 Jun |
Hatfield & Crusaders |
v |
Langleybury II |
03 Jul |
Northwood Town |
v |
Leverstock Green II |
03 Jul |
Rickmansworth |
v |
Hatfield & Crusaders |
10 Jul |
Leverstock Green II |
v |
Hatfield & Crusaders |
17 Jul |
Old Haberdashers |
v |
Langleybury II |
17 Jul |
Watford Town II |
v |
Old Finchleians |
17 Jul |
Bishop's Stortford II |
v |
Leverstock Green II |
31 Jul |
Cheshunt Rosedale |
v |
Hatfield & Crusaders |
31 Jul |
Old Finchleians |
v |
Langleybury II |
31 Jul |
Old Haberdashers |
v |
Leverstock Green II |
07 Aug |
Rickmansworth |
v |
Old Finchleians |
14 Aug |
Watford Town II |
v |
Hatfield & Crusaders |
14 Aug |
Old Finchleians |
v |
Leverstock Green II |
21 Aug |
Hatfield & Crusaders |
v |
Old Finchleians |
21 Aug |
Leverstock Green II |
v |
Langleybury II |
21 Aug |
Rickmansworth |
v |
Northwood Town |
28 Aug |
Langleybury II |
v |
Hatfield & Crusaders |
28 Aug |
Rickmansworth |
v |
Leverstock Green II |
04 Sep |
Bishop's Stortford II |
v |
Langleybury II |
04 Sep |
Cheshunt Rosedale |
v |
Old Finchleians |
04 Sep |
Leverstock Green II |
v |
Northwood Town |
Division: Division Four B
21 Aug |
Chorleywood II |
v |
London Colney |
21 Aug |
Shenley Village II |
v |
Hatfield Hyde |
04 Sep |
Chorleywood II |
v |
Stevenage II |
04 Sep |
Holtwhites Trinibis II |
v |
Hatfield Hyde |
04 Sep |
Northampton Exiles |
v |
London Colney |
Division: Division Five A
15 May |
Radlett III |
v |
Tewin |
19 Jun |
Old Camdenians |
v |
Hertford III |
26 Jun |
Ickleford II |
v |
Radlett III |
07 Aug |
North Mymms II |
v |
Frogmore |
14 Aug |
Old Camdenians |
v |
Frogmore |
21 Aug |
Knebworth Park II |
v |
Radlett III |
28 Aug |
Bentley Heath |
v |
Frogmore |
04 Sep |
Ickleford II |
v |
Hertford III |
04 Sep |
North Mymms II |
v |
Radlett III |
Division: Division Five B
15 May |
Luton Town & Indians III |
v |
Sawbridgeworth II |
29 May |
Sawbridgeworth II |
v |
Redbourn II |
05 Jun |
Baldock |
v |
Sawbridgeworth II |
19 Jun |
Broxbourne II |
v |
Sawbridgeworth II |
26 Jun |
Boxmoor |
v |
Redbourn II |
03 Jul |
Mill Hill Village |
v |
Sawbridgeworth II |
17 Jul |
Broxbourne II |
v |
Old Albanians II |
17 Jul |
Hertingfordbury |
v |
Redbourn II |
07 Aug |
Mill Hill Village |
v |
Redbourn II |
21 Aug |
Welwyn Garden City III |
v |
Redbourn II |
28 Aug |
Broxbourne II |
v |
Baldock |
28 Aug |
Old Albanians II |
v |
Sawbridgeworth II |
04 Sep |
Luton Town & Indians III |
v |
Redbourn II |
Division: Division Six B
08 May |
Rickmansworth II |
v |
Potters Bar III |
12 Jun |
Abbots Langley II |
v |
Hatfield & Crusaders II |
19 Jun |
Potters Bar III |
v |
Potten End |
17 Jul |
Potten End |
v |
Hatfield & Crusaders II |
24 Jul |
Potters Bar III |
v |
Hatfield & Crusaders II |
07 Aug |
Cheshunt Rosedale II |
v |
Hatfield & Crusaders II |
21 Aug |
Watton-at-Stone |
v |
Hatfield & Crusaders II |
04 Sep |
Abbots Langley II |
v |
Potters Bar III |
04 Sep |
Old Elizabethans II |
v |
Hatfield & Crusaders II |
Division: Division Ten A
08 May |
Northwood III |
v |
Old Haberdashers II |
22 May |
Holtwhites Trinibis III |
v |
Harpenden V |
22 May |
Rickmansworth III |
v |
Old Haberdashers II |
05 Jun |
Bamville |
v |
Old Haberdashers II |
19 Jun |
Letchworth Garden City IV |
v |
Northwood III |
19 Jun |
Pinner II |
v |
Harpenden V |
19 Jun |
Reed III |
v |
Old Haberdashers II |
26 Jun |
Harpenden V |
v |
Old Haberdashers II |
03 Jul |
Pinner II |
v |
Northwood III |
10 Jul |
Old Haberdashers II |
v |
Northwood III |
17 Jul |
Holtwhites Trinibis III |
v |
Old Haberdashers II |
24 Jul |
West Herts IV |
v |
Northwood III |
31 Jul |
Letchworth Garden City IV |
v |
Old Haberdashers II |
31 Jul |
Reed III |
v |
Northwood III |
31 Jul |
Rickmansworth III |
v |
Harpenden V |
07 Aug |
Harpenden V |
v |
Letchworth Garden City IV |
14 Aug |
Bamville |
v |
Harpenden V |
14 Aug |
Pinner II |
v |
Old Haberdashers II |
14 Aug |
Rickmansworth III |
v |
Northwood III |
21 Aug |
Northwood III |
v |
Letchworth Garden City IV |
28 Aug |
Bamville |
v |
Northwood III |
04 Sep |
Rickmansworth III |
v |
Letchworth Garden City IV |
04 Sep |
West Herts IV |
v |
Old Haberdashers II |
Division: Division Ten B
03 Jul |
Flamstead II |
v |
North Enfield II |
10 Jul |
Parkfield & Headstone II |
v |
North Enfield II |
24 Jul |
Old Elizabethans III |
v |
North Enfield II |
07 Aug |
Hoddesdon IV |
v |
Flamstead II |
07 Aug |
Mill Hill Village III |
v |
North Enfield II |
21 Aug |
Northampton Exiles III |
v |
North Enfield II |
28 Aug |
Old Elizabethans III |
v |
Hoddesdon IV |
28 Aug |
Preston IV |
v |
North Enfield II |
Division: Regional Division A East
08 May |
Ickleford III |
v |
St Margaretsbury III |
08 May |
Cockfosters III |
v |
Hertingfordbury II |
05 Jun |
Cockfosters III |
v |
St Margaretsbury III |
05 Jun |
Hitchin IV |
v |
Potters Bar IV |
12 Jun |
Hitchin IV |
v |
Hertingfordbury II |
26 Jun |
Datchworth III |
v |
Hertingfordbury II |
10 Jul |
St Margaretsbury III |
v |
Ickleford III |
17 Jul |
Ickleford III |
v |
Hertingfordbury II |
24 Jul |
St Margaretsbury III |
v |
Hitchin IV |
24 Jul |
Stevenage V |
v |
Hertingfordbury II |
24 Jul |
Tewin II |
v |
Datchworth III |
07 Aug |
Broxbourne III |
v |
Hertingfordbury II |
07 Aug |
St Margaretsbury III |
v |
Cockfosters III |
07 Aug |
Potters Bar IV |
v |
Hitchin IV |
14 Aug |
Hertingfordbury II |
v |
Hitchin IV |
14 Aug |
Stevenage V |
v |
St Margaretsbury III |
21 Aug |
Hitchin IV |
v |
Datchworth III |
21 Aug |
Potters Bar IV |
v |
Cockfosters III |
21 Aug |
Tewin II |
v |
Hertingfordbury II |
28 Aug |
Cockfosters III |
v |
Hitchin IV |
28 Aug |
Hertingfordbury II |
v |
Datchworth III |
28 Aug |
Tewin II |
v |
St Margaretsbury III |
04 Sep |
St Margaretsbury III |
v |
Hertingfordbury II |
Division: Regional Division A West
08 May |
Boxmoor III |
v |
Old Albanians IV |
08 May |
Harpenden VI |
v |
Potten End II |
08 May |
Watford Town IV |
v |
Markyate |
22 May |
Potten End II |
v |
Markyate |
12 Jun |
Shenley Village IV |
v |
Potten End II |
07 Aug |
Abbots Langley III |
v |
Harpenden VI |
07 Aug |
Berkhamsted III |
v |
Potten End II |
21 Aug |
Old Albanians IV |
v |
Potten End II |
28 Aug |
Berkhamsted III |
v |
St Albans IV |
04 Sep |
Abbots Langley III |
v |
Potten End II |
04 Sep |
Shenley Village IV |
v |
Markyate |
Division: Regional Division B East
08 May |
Edmonton |
v |
Old Owens III |
15 May |
Letchworth Garden City V |
v |
Edmonton |
29 May |
Botany Bay II |
v |
Edmonton |
19 Jun |
Welwyn Garden City V |
v |
Edmonton |
26 Jun |
Welwyn Garden City V |
v |
Little Berkhamsted II |
03 Jul |
Hatfield Hyde III |
v |
Edmonton |
10 Jul |
Old Owens III |
v |
Edmonton |
17 Jul |
Welwyn Garden City V |
v |
Old Owens III |
24 Jul |
Old Owens III |
v |
Hatfield & Crusaders III |
24 Jul |
Ware II |
v |
Edmonton |
07 Aug |
Baldock III |
v |
Edmonton |
07 Aug |
Ware II |
v |
Hatfield & Crusaders III |
14 Aug |
Little Berkhamsted II |
v |
Edmonton |
21 Aug |
Baldock III |
v |
Hatfield & Crusaders III |
21 Aug |
Edmonton |
v |
Welwyn Garden City V |
28 Aug |
Hatfield & Crusaders III |
v |
Edmonton |
28 Aug |
Hatfield Hyde III |
v |
Baldock III |
28 Aug |
Little Berkhamsted II |
v |
Welwyn Garden City V |
04 Sep |
Baldock III |
v |
Old Owens III |
04 Sep |
Welwyn Garden City V |
v |
Hatfield & Crusaders III |
Division: Regional Division B West
08 May |
Old Camdenians II |
v |
Leverstock Green IV |
22 May |
Northwood Town III |
v |
Leverstock Green IV |
29 May |
Leverstock Green IV |
v |
Old Minchendenians II |
05 Jun |
Chipperfield Clarendon III |
v |
Leverstock Green IV |
19 Jun |
Wheathampstead III |
v |
Leverstock Green IV |
26 Jun |
Redbourn IV |
v |
Northwood IV |
03 Jul |
Hatch End II |
v |
Leverstock Green IV |
17 Jul |
Redbourn IV |
v |
Leverstock Green IV |
17 Jul |
Chipperfield Clarendon III |
v |
Northwood IV |
31 Jul |
Old Minchendenians II |
v |
Leverstock Green IV |
07 Aug |
Rickmansworth IV |
v |
Northwood IV |
14 Aug |
Northwood IV |
v |
Leverstock Green IV |
21 Aug |
Old Camdenians II |
v |
Northwood IV |
21 Aug |
Redbourn IV |
v |
Chipperfield Clarendon III |
28 Aug |
Rickmansworth IV |
v |
Leverstock Green IV |
04 Sep |
Northwood Town III |
v |
Northwood IV |
04 Sep |
Old Minchendenians II |
v |
Chipperfield Clarendon III |
Division: Regional Division C East
08 May |
Cheshunt Rosedale IV |
v |
Hoddesdon V |
08 May |
Broxbourne IV |
v |
Tye Green |
15 May |
Mill Hill Village IV |
v |
Cheshunt Rosedale IV |
22 May |
Broxbourne IV |
v |
Hoddesdon V |
22 May |
North Mymms III |
v |
Cheshunt Rosedale IV |
29 May |
North Mymms III |
v |
Tye Green |
05 Jun |
St Margaretsbury IV |
v |
Cheshunt Rosedale IV |
12 Jun |
North Mymms III |
v |
St Margaretsbury IV |
19 Jun |
Southgate Adelaide III |
v |
Hoddesdon V |
19 Jun |
Tye Green |
v |
Cheshunt Rosedale IV |
03 Jul |
Southgate Adelaide III |
v |
Cheshunt Rosedale IV |
17 Jul |
North Mymms III |
v |
Hoddesdon V |
24 Jul |
Southgate Adelaide III |
v |
St Margaretsbury IV |
31 Jul |
Broxbourne IV |
v |
Cheshunt Rosedale IV |
31 Jul |
Tye Green |
v |
North Mymms III |
07 Aug |
Cheshunt Rosedale IV |
v |
St Margaretsbury IV |
07 Aug |
Southgate Adelaide III |
v |
Tye Green |
Division: Regional Division C West
08 May |
Kings Langley III |
v |
Pinner III |
08 May |
Northwood V |
v |
Chorleywood IV |
08 May |
Berkhamsted IV |
v |
Northwood Town IV |
15 May |
Pinner III |
v |
Bushey IV |
26 Jun |
Berkhamsted IV |
v |
Batchworth |
10 Jul |
Chorleywood IV |
v |
Northwood V |
10 Jul |
West Herts V |
v |
Batchworth |
24 Jul |
Watford Town V |
v |
Northwood V |
24 Jul |
Northwood Town IV |
v |
Batchworth |
24 Jul |
Kings Langley III |
v |
Bushey IV |
31 Jul |
West Herts V |
v |
Bushey IV |
07 Aug |
Kings Langley III |
v |
Northwood V |
07 Aug |
Pinner III |
v |
Batchworth |
14 Aug |
Northwood V |
v |
Bushey IV |
21 Aug |
Berkhamsted IV |
v |
Northwood V |
21 Aug |
Bushey IV |
v |
Batchworth |
28 Aug |
West Herts V |
v |
Northwood V |
04 Sep |
Northwood V |
v |
Batchworth |
04 Sep |
Pinner III |
v |
West Herts V |
Division: Regional Division C North
08 May |
Flitwick IV |
v |
Ickleford IV |
08 May |
Baldock IV |
v |
Hitchin V |
08 May |
Knebworth Park IV |
v |
Tewin III |
08 May |
Hatfield Hyde IV |
v |
Datchworth IV |
15 May |
Ickleford IV |
v |
Knebworth Park IV |
15 May |
Tewin III |
v |
Hatfield Hyde IV |
22 May |
Baldock IV |
v |
Datchworth IV |
22 May |
Hatfield Hyde IV |
v |
Knebworth Park IV |
22 May |
Ickleford IV |
v |
Hitchin V |
29 May |
Knebworth Park IV |
v |
Wheathampstead IV |
05 Jun |
Hitchin V |
v |
Datchworth IV |
05 Jun |
Wheathampstead IV |
v |
Hatfield Hyde IV |
12 Jun |
Tewin III |
v |
Hitchin V |
19 Jun |
Flitwick IV |
v |
Hatfield Hyde IV |
26 Jun |
Hatfield Hyde IV |
v |
Hitchin V |
10 Jul |
Datchworth IV |
v |
Hatfield Hyde IV |
10 Jul |
Tewin III |
v |
Knebworth Park IV |
17 Jul |
Flitwick IV |
v |
Hitchin V |
17 Jul |
Knebworth Park IV |
v |
Ickleford IV |
24 Jul |
Knebworth Park IV |
v |
Hatfield Hyde IV |
31 Jul |
Flitwick IV |
v |
Datchworth IV |
31 Jul |
Ickleford IV |
v |
Hatfield Hyde IV |
31 Jul |
Wheathampstead IV |
v |
Knebworth Park IV |
07 Aug |
Datchworth IV |
v |
Hitchin V |
07 Aug |
Hatfield Hyde IV |
v |
Wheathampstead IV |
14 Aug |
Flitwick IV |
v |
Knebworth Park IV |
14 Aug |
Baldock IV |
v |
Hatfield Hyde IV |
21 Aug |
Datchworth IV |
v |
Ickleford IV |
21 Aug |
Knebworth Park IV |
v |
Hitchin V |
21 Aug |
Wheathampstead IV |
v |
Baldock IV |
28 Aug |
Datchworth IV |
v |
Tewin III |
28 Aug |
Hitchin V |
v |
Hatfield Hyde IV |
28 Aug |
Ickleford IV |
v |
Baldock IV |
04 Sep |
Tewin III |
v |
Ickleford IV |
04 Sep |
Wheathampstead IV |
v |
Hitchin V |