First game of 2021 season:
Login here

Fixtures/Results - County T/20 Cup

Round 1

02 May *Berkhamsted 177-10 (20) Beat Northchurch 172-5 (20)
02 May *Hatfield Hyde 173-8 (20) Beat Stevenage 120-10 (14.3)
09 May Little Berkhamsted Sahibs 185-9 (20) Beat *Edmonton 174-9 (20)
16 May Harpenden Lost to *Hatfield & Crusaders Cancelled
13 Jun Bishop's Stortford Beat *Broxbourne Conceded
20 Jun London Colney 86-7 (20) Lost to *Old Elizabethans 88-4 (11.1)
11 Jul Redbourn Beat Boxmoor Conceded

Round 2

02 May Broxbourne 156-5 (20) Beat *Bishop's Stortford 59-10 (11.2)
02 May *Boxmoor 153-4 (20) Lost to Northchurch 154-2 (16)
09 May Old Elizabethans 53-10 (12.4) Lost to *Watford Town 54-3 (15.5)
16 May Harpenden Lost to *Hatfield Hyde Cancelled
31 May Chorleywood Beat *Bushey Conceded
04 Jun Redbourn Lost to Northchurch Cancelled
06 Jun Stevenage 147-6 (20) Beat *Hatfield & Crusaders 103-8 (20)
04 Jul Little Berkhamsted Sahibs v Edmonton

Round 3

02 May Little Berkhamsted Sahibs 127-10 (19.4) Lost to *Broxbourne 129-4 (11.1)
16 May *Watford Town 120-7 (20) Lost to London Colney 121-5 (19.2)
23 May Edmonton Lost to Bishop's Stortford Cancelled
02 Jun *Northchurch 150-8 (20) Beat Boxmoor 125-10 (19)
06 Jun *Hatfield Hyde 79-10 (16.5) Lost to Stevenage 80-4 (11.3)
27 Jun *Langleybury 181-6 (20) Beat Bushey 156-9 (20)
11 Jul Hatfield & Crusaders 155-7 (20) Beat *Harpenden 62-10 (12.2)

Round 4

16 May Little Berkhamsted Sahibs Lost to Broxbourne Cancelled
04 Jun Berkhamsted 158-9 (20) Beat *Boxmoor 108-9 (20)
06 Jun *Chorleywood 140-3 (20) Lost to Bushey 143-4 (19.5)
13 Jun Hatfield Hyde 146-7 (20) Lost to *Harpenden 147-4 (19)
13 Jun London Colney 123-7 (20) Lost to *Old Elizabethans 126-2 (15.2)
27 Jun Stevenage 176-4 (20) Beat *Hatfield & Crusaders 123-8 (20)
11 Jul Bishop's Stortford Beat *Edmonton Conceded
11 Jul Redbourn Beat *Boxmoor Conceded

Round 5

16 May Little Berkhamsted Sahibs Lost to Bishop's Stortford Cancelled
06 Jun Watford Town 137-5 (20) Lost to *London Colney 138-7 (19)
13 Jun Hatfield Hyde 81-9 (20) Lost to *Hatfield & Crusaders 84-3 (16.3)
13 Jun *Berkhamsted 186-10 (19.5) Lost to Redbourn 190-3 (16)
27 Jun Harpenden 86-9 (20) Lost to *Stevenage 88-2 (10.3)
04 Jul Bushey Beat Langleybury Conceded
18 Jul *Edmonton 159-1 (20) Lost to Broxbourne 161-4 (15.2)
18 Jul Chorleywood Beat Langleybury Conceded

Round 6

31 May Old Elizabethans 131-9 (20) Beat *Watford Town 103-7 (20)
13 Jun Bishop's Stortford Beat *Little Berkhamsted Sahibs Conceded
20 Jun Berkhamsted Beat *Northchurch Conceded
20 Jun Edmonton Beat *Broxbourne Conceded
04 Jul Hatfield & Crusaders Beat Hatfield Hyde Conceded
18 Jul Stevenage Beat Harpenden Conceded

Round 7

20 Jun *Redbourn 96-10 (19.3) Lost to Berkhamsted 99-4 (18.4)

Round 8

27 Jun Northchurch Beat Redbourn Conceded
09 Jul Boxmoor Lost to *Berkhamsted Cancelled
11 Jul Langleybury 161-3 (20) Lost to *Chorleywood 162-3 (17.5)

Round 9

01 Aug Northchurch 88-7 (20) Lost to *Old Elizabethans 89-6 (13.1)
01 Aug *Chorleywood 88-3 (10) Beat Bishop's Stortford 73-6 (10) R
08 Aug Hatfield & Crusaders 142-5 (20) Lost to *Berkhamsted 146-4 (18.4)
08 Aug Stevenage 85-10 (19) Lost to *Broxbourne 86-5 (15.5)

Semifinals

22 Aug Broxbourne v Chorleywood
22 Aug Berkhamsted v Old Elizabethans
© Copyright DragonStack 2016