Missing Facilities

Facilities marks have not been entered for the following matches. Would the AWAY TEAM please ensure that these are entered or a fine will be imposed.

Premier and Championship facilities are marked by the umpires so not compulsary to complete online.

Division: Division One

18 Jul Broxbourne v Harpenden II
18 Jul Holtwhites Trinibis v Ickleford
18 Jul Old Albanian v Sawbridgeworth
18 Jul St Margaretsbury v Leverstock Green
18 Jul Ampthill Town v Hitchin
25 Jul Harpenden II v Hitchin
25 Jul Ickleford v Broxbourne
25 Jul Leverstock Green v Old Albanian
25 Jul Sawbridgeworth v Holtwhites Trinibis
25 Jul Ampthill Town v St Margaretsbury
01 Aug Harpenden II v Ickleford
01 Aug Hitchin v St Margaretsbury
01 Aug Holtwhites Trinibis v Leverstock Green
01 Aug Old Albanian v Ampthill Town
01 Aug Broxbourne v Sawbridgeworth
08 Aug Leverstock Green v Broxbourne
08 Aug Sawbridgeworth v Harpenden II
08 Aug St Margaretsbury v Old Albanian
08 Aug Ampthill Town v Holtwhites Trinibis
08 Aug Ickleford v Hitchin
15 Aug Hitchin v Old Albanian
15 Aug Holtwhites Trinibis v St Margaretsbury
15 Aug Ickleford v Sawbridgeworth
15 Aug Broxbourne v Ampthill Town
15 Aug Harpenden II v Leverstock Green
22 Aug Old Albanian v Holtwhites Trinibis
22 Aug Sawbridgeworth v Hitchin
22 Aug St Margaretsbury v Broxbourne
22 Aug Ampthill Town v Harpenden II
22 Aug Leverstock Green v Ickleford
29 Aug Ickleford v Ampthill Town
29 Aug Sawbridgeworth v Leverstock Green
29 Aug Broxbourne v Old Albanian
29 Aug Harpenden II v St Margaretsbury
29 Aug Hitchin v Holtwhites Trinibis
05 Sep Old Albanian v Harpenden II
05 Sep St Margaretsbury v Ickleford
05 Sep Ampthill Town v Sawbridgeworth
05 Sep Holtwhites Trinibis v Broxbourne
05 Sep Leverstock Green v Hitchin
12 Sep Harpenden II v Holtwhites Trinibis
12 Sep Hitchin v Broxbourne
12 Sep Ickleford v Old Albanian
12 Sep Leverstock Green v Ampthill Town
12 Sep Sawbridgeworth v St Margaretsbury

Division: Division Two A

18 Jul Chorleywood v Knebworth Park
18 Jul Kings Langley v St Albans
18 Jul Stevenage v Berkhamsted
18 Jul Watford Town v Abbots Langley
18 Jul Bushey v Redbourn
25 Jul Redbourn v Stevenage
25 Jul St Albans v Chorleywood
25 Jul Watford Town v Kings Langley
25 Jul Berkhamsted v Abbots Langley
01 Aug Bushey v St Albans
01 Aug Chorleywood v Watford Town
01 Aug Stevenage v Knebworth Park
01 Aug Abbots Langley v Kings Langley
01 Aug Berkhamsted v Redbourn
08 Aug St Albans v Stevenage
08 Aug Watford Town v Bushey
08 Aug Kings Langley v Chorleywood
08 Aug Knebworth Park v Berkhamsted
08 Aug Redbourn v Abbots Langley
15 Aug Redbourn v Knebworth Park
15 Aug Stevenage v Watford Town
15 Aug Abbots Langley v Chorleywood
15 Aug Berkhamsted v St Albans
15 Aug Bushey v Kings Langley
22 Aug St Albans v Redbourn
22 Aug Watford Town v Berkhamsted
22 Aug Chorleywood v Bushey
22 Aug Kings Langley v Stevenage
22 Aug Knebworth Park v Abbots Langley
29 Aug Stevenage v Chorleywood
29 Aug Abbots Langley v Bushey
29 Aug Berkhamsted v Kings Langley
29 Aug Knebworth Park v St Albans
29 Aug Redbourn v Watford Town
05 Sep Watford Town v Knebworth Park
05 Sep Bushey v Stevenage
05 Sep Chorleywood v Berkhamsted
05 Sep Kings Langley v Redbourn
05 Sep St Albans v Abbots Langley
12 Sep Abbots Langley v Stevenage
12 Sep Berkhamsted v Bushey
12 Sep Knebworth Park v Kings Langley
12 Sep Redbourn v Chorleywood
12 Sep St Albans v Watford Town

Division: Division Two B

18 Jul Hertford II v Welwyn Garden City II
18 Jul Potters Bar II v Northchurch
18 Jul Radlett II v Flitwick II
18 Jul Allenburys & County Hall v Hoddesdon II
25 Jul Old Elizabethans v Hertford II
25 Jul Radlett II v Allenburys & County Hall
25 Jul Welwyn Garden City II v Potters Bar II
25 Jul Hoddesdon II v Northwood
25 Jul Northchurch v Flitwick II
01 Aug Northchurch v Welwyn Garden City II
01 Aug Northwood v Radlett II
01 Aug Potters Bar II v Old Elizabethans
01 Aug Flitwick II v Allenburys & County Hall
01 Aug Hertford II v Hoddesdon II
08 Aug Radlett II v Hertford II
08 Aug Welwyn Garden City II v Flitwick II
08 Aug Allenburys & County Hall v Northwood
08 Aug Hoddesdon II v Potters Bar II
08 Aug Old Elizabethans v Northchurch
15 Aug Potters Bar II v Radlett II
15 Aug Welwyn Garden City II v Old Elizabethans
15 Aug Flitwick II v Northwood
15 Aug Hertford II v Allenburys & County Hall
15 Aug Northchurch v Hoddesdon II
22 Aug Old Elizabethans v Flitwick II
22 Aug Radlett II v Northchurch
22 Aug Hoddesdon II v Welwyn Garden City II
22 Aug Northwood v Hertford II
23 Aug Allenburys & County Hall v Potters Bar II
29 Aug Welwyn Garden City II v Radlett II
29 Aug Flitwick II v Hertford II
29 Aug Northchurch v Allenburys & County Hall
29 Aug Old Elizabethans v Hoddesdon II
29 Aug Potters Bar II v Northwood
05 Sep Radlett II v Old Elizabethans
05 Sep Hertford II v Potters Bar II
05 Sep Hoddesdon II v Flitwick II
05 Sep Northwood v Northchurch
06 Sep Allenburys & County Hall v Welwyn Garden City II
12 Sep Flitwick II v Potters Bar II
12 Sep Hoddesdon II v Radlett II
12 Sep Northchurch v Hertford II
12 Sep Old Elizabethans v Allenburys & County Hall
12 Sep Welwyn Garden City II v Northwood

Division: Division Three A

18 Jul Eversholt v Datchworth
18 Jul North Enfield v Chipperfield Clarendon
18 Jul Parkfield & Headstone v Potton Town
18 Jul Totteridge Millhillians II v Luton Town & Indians II
18 Jul Dunstable II v Letchworth Garden City II
25 Jul Eversholt v Parkfield & Headstone
25 Jul Letchworth Garden City II v North Enfield
25 Jul Luton Town & Indians II v Dunstable II
25 Jul Potton Town v Totteridge Millhillians II
25 Jul Chipperfield Clarendon v Datchworth
01 Aug Datchworth v Parkfield & Headstone
01 Aug Dunstable II v Potton Town
01 Aug North Enfield v Luton Town & Indians II
01 Aug Totteridge Millhillians II v Eversholt
01 Aug Chipperfield Clarendon v Letchworth Garden City II
08 Aug Luton Town & Indians II v Chipperfield Clarendon
08 Aug Parkfield & Headstone v Totteridge Millhillians II
08 Aug Potton Town v North Enfield
08 Aug Eversholt v Dunstable II
08 Aug Letchworth Garden City II v Datchworth
15 Aug Dunstable II v Parkfield & Headstone
15 Aug Letchworth Garden City II v Luton Town & Indians II
15 Aug North Enfield v Eversholt
15 Aug Chipperfield Clarendon v Potton Town
15 Aug Datchworth v Totteridge Millhillians II
22 Aug Parkfield & Headstone v North Enfield
22 Aug Potton Town v Letchworth Garden City II
22 Aug Totteridge Millhillians II v Dunstable II
22 Aug Eversholt v Chipperfield Clarendon
22 Aug Luton Town & Indians II v Datchworth
29 Aug Luton Town & Indians II v Potton Town
29 Aug North Enfield v Totteridge Millhillians II
29 Aug Chipperfield Clarendon v Parkfield & Headstone
29 Aug Datchworth v Dunstable II
29 Aug Letchworth Garden City II v Eversholt
05 Sep Potton Town v Datchworth
05 Sep Totteridge Millhillians II v Chipperfield Clarendon
05 Sep Dunstable II v North Enfield
05 Sep Eversholt v Luton Town & Indians II
05 Sep Parkfield & Headstone v Letchworth Garden City II
12 Sep Chipperfield Clarendon v Dunstable II
12 Sep Datchworth v North Enfield
12 Sep Letchworth Garden City II v Totteridge Millhillians II
12 Sep Luton Town & Indians II v Parkfield & Headstone
12 Sep Potton Town v Eversholt

Division: Division Three B

18 Jul Harpenden III v Cockfosters
18 Jul Hemel Hempstead Town II v Southgate Adelaide
18 Jul West Herts II v Lutonian
18 Jul Wheathampstead v Sandridge
18 Jul Bayford & Hertford v Reed II
25 Jul Hemel Hempstead Town II v West Herts II
25 Jul Lutonian v Bayford & Hertford
25 Jul Reed II v Harpenden III
25 Jul Sandridge v Southgate Adelaide
25 Jul Cockfosters v Wheathampstead
01 Aug Harpenden III v Lutonian
01 Aug Sandridge v Cockfosters
01 Aug Southgate Adelaide v West Herts II
01 Aug Wheathampstead v Reed II
01 Aug Bayford & Hertford v Hemel Hempstead Town II
08 Aug Lutonian v Wheathampstead
08 Aug Reed II v Sandridge
08 Aug West Herts II v Bayford & Hertford
08 Aug Cockfosters v Southgate Adelaide
08 Aug Hemel Hempstead Town II v Harpenden III
15 Aug Sandridge v Lutonian
15 Aug Southgate Adelaide v Bayford & Hertford
15 Aug Wheathampstead v Hemel Hempstead Town II
15 Aug Cockfosters v Reed II
15 Aug Harpenden III v West Herts II
22 Aug Lutonian v Cockfosters
22 Aug Reed II v Southgate Adelaide
22 Aug West Herts II v Wheathampstead
22 Aug Bayford & Hertford v Harpenden III
22 Aug Hemel Hempstead Town II v Sandridge
29 Aug Southgate Adelaide v Harpenden III
29 Aug Wheathampstead v Bayford & Hertford
29 Aug Cockfosters v Hemel Hempstead Town II
29 Aug Reed II v Lutonian
29 Aug Sandridge v West Herts II
05 Sep Lutonian v Southgate Adelaide
05 Sep West Herts II v Cockfosters
05 Sep Bayford & Hertford v Sandridge
05 Sep Harpenden III v Wheathampstead
05 Sep Hemel Hempstead Town II v Reed II
12 Sep Cockfosters v Bayford & Hertford
12 Sep Lutonian v Hemel Hempstead Town II
12 Sep Reed II v West Herts II
12 Sep Sandridge v Harpenden III
12 Sep Southgate Adelaide v Wheathampstead

Division: Division Four A

18 Jul Langleybury II v Old Finchleians
18 Jul Leverstock Green II v Old Haberdashers
18 Jul Northwood Town v Watford Town II
18 Jul Rickmansworth v Cheshunt Rosedale
18 Jul Bishop's Stortford II v Hatfield & Crusaders
25 Jul Hatfield & Crusaders v Langleybury II
25 Jul Northwood Town v Bishop's Stortford II
25 Jul Old Finchleians v Rickmansworth
25 Jul Old Haberdashers v Watford Town II
25 Jul Cheshunt Rosedale v Leverstock Green II
01 Aug Leverstock Green II v Old Finchleians
01 Aug Old Haberdashers v Cheshunt Rosedale
01 Aug Rickmansworth v Hatfield & Crusaders
01 Aug Watford Town II v Bishop's Stortford II
01 Aug Langleybury II v Northwood Town
08 Aug Hatfield & Crusaders v Leverstock Green II
08 Aug Northwood Town v Rickmansworth
08 Aug Old Finchleians v Old Haberdashers
08 Aug Bishop's Stortford II v Langleybury II
08 Aug Cheshunt Rosedale v Watford Town II
15 Aug Old Haberdashers v Hatfield & Crusaders
15 Aug Rickmansworth v Bishop's Stortford II
15 Aug Watford Town II v Langleybury II
15 Aug Cheshunt Rosedale v Old Finchleians
15 Aug Leverstock Green II v Northwood Town
22 Aug Langleybury II v Rickmansworth
22 Aug Northwood Town v Old Haberdashers
22 Aug Old Finchleians v Watford Town II
22 Aug Bishop's Stortford II v Leverstock Green II
22 Aug Hatfield & Crusaders v Cheshunt Rosedale
29 Aug Old Haberdashers v Bishop's Stortford II
29 Aug Watford Town II v Rickmansworth
29 Aug Cheshunt Rosedale v Northwood Town
29 Aug Leverstock Green II v Langleybury II
29 Aug Old Finchleians v Hatfield & Crusaders
05 Sep Northwood Town v Old Finchleians
05 Sep Rickmansworth v Leverstock Green II
05 Sep Bishop's Stortford II v Cheshunt Rosedale
05 Sep Hatfield & Crusaders v Watford Town II
05 Sep Langleybury II v Old Haberdashers
12 Sep Cheshunt Rosedale v Langleybury II
12 Sep Hatfield & Crusaders v Northwood Town
12 Sep Old Finchleians v Bishop's Stortford II
12 Sep Old Haberdashers v Rickmansworth
12 Sep Watford Town II v Leverstock Green II

Division: Division Four B

18 Jul Hatfield Hyde v Chorleywood II
18 Jul Hitchin II v Ampthill Town II
18 Jul London Colney v Stevenage II
18 Jul Northampton Exiles v Shenley Village II
18 Jul Flamstead v Holtwhites Trinibis II
25 Jul Hitchin II v London Colney
25 Jul Holtwhites Trinibis II v Hatfield Hyde
25 Jul Shenley Village II v Ampthill Town II
25 Jul Stevenage II v Flamstead
25 Jul Chorleywood II v Northampton Exiles
01 Aug Flamstead v Hitchin II
01 Aug Hatfield Hyde v Stevenage II
01 Aug Northampton Exiles v Holtwhites Trinibis II
01 Aug Shenley Village II v Chorleywood II
01 Aug Ampthill Town II v London Colney
08 Aug Holtwhites Trinibis II v Shenley Village II
08 Aug London Colney v Flamstead
08 Aug Stevenage II v Northampton Exiles
08 Aug Chorleywood II v Ampthill Town II
08 Aug Hitchin II v Hatfield Hyde
15 Aug Hatfield Hyde v London Colney
15 Aug Northampton Exiles v Hitchin II
15 Aug Shenley Village II v Stevenage II
15 Aug Ampthill Town II v Flamstead
15 Aug Chorleywood II v Holtwhites Trinibis II
22 Aug Holtwhites Trinibis II v Ampthill Town II
22 Aug London Colney v Northampton Exiles
22 Aug Stevenage II v Chorleywood II
22 Aug Flamstead v Hatfield Hyde
22 Aug Hitchin II v Shenley Village II
29 Aug Northampton Exiles v Flamstead
29 Aug Shenley Village II v London Colney
29 Aug Ampthill Town II v Hatfield Hyde
29 Aug Chorleywood II v Hitchin II
29 Aug Holtwhites Trinibis II v Stevenage II
05 Sep London Colney v Chorleywood II
05 Sep Stevenage II v Ampthill Town II
05 Sep Flamstead v Shenley Village II
05 Sep Hatfield Hyde v Northampton Exiles
05 Sep Hitchin II v Holtwhites Trinibis II
12 Sep Ampthill Town II v Northampton Exiles
12 Sep Chorleywood II v Flamstead
12 Sep Holtwhites Trinibis II v London Colney
12 Sep Shenley Village II v Hatfield Hyde
12 Sep Stevenage II v Hitchin II

Division: Division Five A

18 Jul Knebworth Park II v Bentley Heath
18 Jul Old Camdenians v North Mymms II
18 Jul Radlett III v Hertford III
18 Jul St Albans II v Tewin
18 Jul Ickleford II v Frogmore
25 Jul Frogmore v Knebworth Park II
25 Jul Hertford III v Ickleford II
25 Jul Old Camdenians v Radlett III
25 Jul Tewin v North Mymms II
25 Jul Bentley Heath v St Albans II
01 Aug Knebworth Park II v Hertford III
01 Aug North Mymms II v Radlett III
01 Aug St Albans II v Frogmore
01 Aug Tewin v Bentley Heath
01 Aug Ickleford II v Old Camdenians
08 Aug Hertford III v St Albans II
08 Aug Ickleford II v Radlett III
08 Aug Old Camdenians v Knebworth Park II
08 Aug Bentley Heath v North Mymms II
08 Aug Frogmore v Tewin
15 Aug North Mymms II v Ickleford II
15 Aug St Albans II v Old Camdenians
15 Aug Tewin v Hertford III
15 Aug Bentley Heath v Frogmore
15 Aug Knebworth Park II v Radlett III
22 Aug Ickleford II v Knebworth Park II
22 Aug Old Camdenians v Tewin
22 Aug Radlett III v St Albans II
22 Aug Frogmore v North Mymms II
22 Aug Hertford III v Bentley Heath
29 Aug St Albans II v Ickleford II
29 Aug Tewin v Radlett III
29 Aug Bentley Heath v Old Camdenians
29 Aug Frogmore v Hertford III
29 Aug North Mymms II v Knebworth Park II
05 Sep Old Camdenians v Frogmore
05 Sep Radlett III v Bentley Heath
05 Sep Hertford III v North Mymms II
05 Sep Ickleford II v Tewin
05 Sep Knebworth Park II v St Albans II
12 Sep Bentley Heath v Ickleford II
12 Sep Frogmore v Radlett III
12 Sep Hertford III v Old Camdenians
12 Sep North Mymms II v St Albans II
12 Sep Tewin v Knebworth Park II

Division: Division Five B

18 Jul Mill Hill Village v Boxmoor
18 Jul Redbourn II v Hertingfordbury
18 Jul Sawbridgeworth II v Old Albanian II
18 Jul Baldock v Broxbourne II
19 Jul Welwyn Garden City III v Luton Town & Indians III
25 Jul Broxbourne II v Redbourn II
25 Jul Hertingfordbury v Sawbridgeworth II
25 Jul Boxmoor v Luton Town & Indians III
26 Jul Old Albanian II v Mill Hill Village
26 Jul Welwyn Garden City III v Baldock
01 Aug Mill Hill Village v Hertingfordbury
01 Aug Redbourn II v Welwyn Garden City III
01 Aug Sawbridgeworth II v Broxbourne II
01 Aug Boxmoor v Old Albanian II
02 Aug Luton Town & Indians III v Baldock
08 Aug Hertingfordbury v Boxmoor
08 Aug Old Albanian II v Luton Town & Indians III
08 Aug Welwyn Garden City III v Sawbridgeworth II
08 Aug Baldock v Redbourn II
08 Aug Broxbourne II v Mill Hill Village
15 Aug Mill Hill Village v Welwyn Garden City III
15 Aug Old Albanian II v Hertingfordbury
15 Aug Sawbridgeworth II v Baldock
15 Aug Boxmoor v Broxbourne II
15 Aug Luton Town & Indians III v Redbourn II
22 Aug Hertingfordbury v Luton Town & Indians III
22 Aug Redbourn II v Sawbridgeworth II
22 Aug Welwyn Garden City III v Boxmoor
22 Aug Baldock v Mill Hill Village
22 Aug Broxbourne II v Old Albanian II
29 Aug Mill Hill Village v Redbourn II
29 Aug Old Albanian II v Welwyn Garden City III
29 Aug Boxmoor v Baldock
29 Aug Hertingfordbury v Broxbourne II
29 Aug Luton Town & Indians III v Sawbridgeworth II
05 Sep Sawbridgeworth II v Mill Hill Village
05 Sep Baldock v Old Albanian II
05 Sep Broxbourne II v Luton Town & Indians III
05 Sep Redbourn II v Boxmoor
06 Sep Welwyn Garden City III v Hertingfordbury
12 Sep Boxmoor v Sawbridgeworth II
12 Sep Broxbourne II v Welwyn Garden City III
12 Sep Hertingfordbury v Baldock
12 Sep Luton Town & Indians III v Mill Hill Village
12 Sep Old Albanian II v Redbourn II

Division: Division Six A

18 Jul Letchworth Garden City III v Clifton
18 Jul Old Cholmeleians v Bushey II
18 Jul Old Finchleians II v Northwood II
18 Jul Preston II v Radlett IV
18 Jul Berkhamsted II v Hemel Hempstead Town III
25 Jul Clifton v Radlett IV
25 Jul Hemel Hempstead Town III v Old Cholmeleians
25 Jul Letchworth Garden City III v Berkhamsted II
25 Jul Northwood II v Preston II
25 Jul Bushey II v Old Finchleians II
01 Aug Old Cholmeleians v Letchworth Garden City III
01 Aug Old Finchleians II v Hemel Hempstead Town III
01 Aug Preston II v Bushey II
01 Aug Radlett IV v Northwood II
01 Aug Clifton v Berkhamsted II
08 Aug Hemel Hempstead Town III v Preston II
08 Aug Letchworth Garden City III v Old Finchleians II
08 Aug Northwood II v Clifton
08 Aug Berkhamsted II v Old Cholmeleians
08 Aug Bushey II v Radlett IV
15 Aug Old Finchleians II v Berkhamsted II
15 Aug Preston II v Letchworth Garden City III
15 Aug Radlett IV v Hemel Hempstead Town III
15 Aug Clifton v Old Cholmeleians
15 Aug Northwood II v Bushey II
22 Aug Hemel Hempstead Town III v Northwood II
22 Aug Letchworth Garden City III v Radlett IV
22 Aug Old Cholmeleians v Old Finchleians II
22 Aug Berkhamsted II v Preston II
22 Aug Bushey II v Clifton
29 Aug Preston II v Old Cholmeleians
29 Aug Radlett IV v Berkhamsted II
29 Aug Bushey II v Hemel Hempstead Town III
29 Aug Clifton v Old Finchleians II
29 Aug Northwood II v Letchworth Garden City III
05 Sep Old Cholmeleians v Radlett IV
05 Sep Old Finchleians II v Preston II
05 Sep Berkhamsted II v Northwood II
05 Sep Hemel Hempstead Town III v Clifton
05 Sep Letchworth Garden City III v Bushey II
12 Sep Bushey II v Berkhamsted II
12 Sep Clifton v Preston II
12 Sep Hemel Hempstead Town III v Letchworth Garden City III
12 Sep Northwood II v Old Cholmeleians
12 Sep Radlett IV v Old Finchleians II

Division: Division Six B

18 Jul Cheshunt Rosedale II v Rickmansworth II
18 Jul Hatfield & Crusaders II v Allenburys & County Hall II
18 Jul Old Elizabethans II v Potters Bar III
18 Jul Potten End v Greenwood Park
18 Jul Abbots Langley II v Watton-at-Stone
25 Jul Allenburys & County Hall II v Watton-at-Stone
25 Jul Greenwood Park v Cheshunt Rosedale II
25 Jul Potters Bar III v Hatfield & Crusaders II
25 Jul Rickmansworth II v Old Elizabethans II
25 Jul Abbots Langley II v Potten End
01 Aug Cheshunt Rosedale II v Abbots Langley II
01 Aug Hatfield & Crusaders II v Rickmansworth II
01 Aug Old Elizabethans II v Greenwood Park
01 Aug Watton-at-Stone v Potten End
02 Aug Allenburys & County Hall II v Potters Bar III
08 Aug Potten End v Cheshunt Rosedale II
08 Aug Potters Bar III v Watton-at-Stone
08 Aug Rickmansworth II v Allenburys & County Hall II
08 Aug Abbots Langley II v Old Elizabethans II
08 Aug Greenwood Park v Hatfield & Crusaders II
15 Aug Old Elizabethans II v Potten End
15 Aug Potters Bar III v Rickmansworth II
15 Aug Watton-at-Stone v Cheshunt Rosedale II
15 Aug Allenburys & County Hall II v Greenwood Park
15 Aug Hatfield & Crusaders II v Abbots Langley II
22 Aug Greenwood Park v Potters Bar III
22 Aug Potten End v Hatfield & Crusaders II
22 Aug Rickmansworth II v Watton-at-Stone
22 Aug Abbots Langley II v Allenburys & County Hall II
22 Aug Cheshunt Rosedale II v Old Elizabethans II
29 Aug Rickmansworth II v Greenwood Park
29 Aug Watton-at-Stone v Old Elizabethans II
29 Aug Allenburys & County Hall II v Potten End
29 Aug Hatfield & Crusaders II v Cheshunt Rosedale II
29 Aug Potters Bar III v Abbots Langley II
05 Sep Old Elizabethans II v Hatfield & Crusaders II
05 Sep Potten End v Potters Bar III
05 Sep Abbots Langley II v Rickmansworth II
05 Sep Cheshunt Rosedale II v Allenburys & County Hall II
05 Sep Greenwood Park v Watton-at-Stone
12 Sep Greenwood Park v Abbots Langley II
12 Sep Old Elizabethans II v Allenburys & County Hall II
12 Sep Potters Bar III v Cheshunt Rosedale II
12 Sep Rickmansworth II v Potten End
12 Sep Watton-at-Stone v Hatfield & Crusaders II

Division: Division Seven A

18 Jul Datchworth II v Northwood Town II
18 Jul Flitwick III v Old Owens II
18 Jul Pirton v Stevenage III
18 Jul Weston v St Margaretsbury II
18 Jul Cockfosters II v Botany Bay
25 Jul Datchworth II v Flitwick III
25 Jul Old Owens II v Cockfosters II
25 Jul St Margaretsbury II v Northwood Town II
25 Jul Stevenage III v Weston
25 Jul Botany Bay v Pirton
01 Aug Northwood Town II v Flitwick III
01 Aug Pirton v Old Owens II
01 Aug St Margaretsbury II v Stevenage III
01 Aug Weston v Botany Bay
01 Aug Cockfosters II v Datchworth II
08 Aug Flitwick III v Cockfosters II
08 Aug Old Owens II v Weston
08 Aug Stevenage III v Northwood Town II
08 Aug Botany Bay v St Margaretsbury II
08 Aug Datchworth II v Pirton
15 Aug St Margaretsbury II v Old Owens II
15 Aug Stevenage III v Botany Bay
15 Aug Weston v Datchworth II
15 Aug Northwood Town II v Cockfosters II
15 Aug Pirton v Flitwick III
22 Aug Datchworth II v St Margaretsbury II
22 Aug Old Owens II v Stevenage III
22 Aug Weston v Flitwick III
22 Aug Botany Bay v Northwood Town II
22 Aug Cockfosters II v Pirton
29 Aug Stevenage III v Datchworth II
29 Aug Weston v Cockfosters II
29 Aug Botany Bay v Old Owens II
29 Aug Northwood Town II v Pirton
29 Aug St Margaretsbury II v Flitwick III
05 Sep Old Owens II v Northwood Town II
05 Sep Pirton v Weston
05 Sep Cockfosters II v St Margaretsbury II
05 Sep Datchworth II v Botany Bay
05 Sep Flitwick III v Stevenage III
12 Sep Botany Bay v Flitwick III
12 Sep Northwood Town II v Weston
12 Sep Old Owens II v Datchworth II
12 Sep St Margaretsbury II v Pirton
12 Sep Stevenage III v Cockfosters II

Division: Division Seven B

18 Jul Northchurch II v Northampton Exiles II
18 Jul Offley & Stopsley v Hatch End
18 Jul Southgate Adelaide II v Shenley Village III
18 Jul Ware v Bovingdon
18 Jul Harpenden Dolphins v Kings Langley II
25 Jul Hatch End v Harpenden Dolphins
25 Jul Kings Langley II v Shenley Village III
25 Jul Southgate Adelaide II v Northchurch II
25 Jul Bovingdon v Offley & Stopsley
26 Jul Northampton Exiles II v Ware
01 Aug Kings Langley II v Hatch End
01 Aug Offley & Stopsley v Northampton Exiles II
01 Aug Shenley Village III v Northchurch II
01 Aug Ware v Southgate Adelaide II
01 Aug Harpenden Dolphins v Bovingdon
08 Aug Northampton Exiles II v Harpenden Dolphins
08 Aug Northchurch II v Ware
08 Aug Southgate Adelaide II v Offley & Stopsley
08 Aug Bovingdon v Kings Langley II
08 Aug Hatch End v Shenley Village III
15 Aug Kings Langley II v Northampton Exiles II
15 Aug Offley & Stopsley v Northchurch II
15 Aug Shenley Village III v Ware
15 Aug Harpenden Dolphins v Southgate Adelaide II
15 Aug Hatch End v Bovingdon
22 Aug Northchurch II v Harpenden Dolphins
22 Aug Southgate Adelaide II v Kings Langley II
22 Aug Ware v Offley & Stopsley
22 Aug Bovingdon v Shenley Village III
22 Aug Northampton Exiles II v Hatch End
29 Aug Kings Langley II v Northchurch II
29 Aug Shenley Village III v Offley & Stopsley
29 Aug Bovingdon v Northampton Exiles II
29 Aug Harpenden Dolphins v Ware
29 Aug Hatch End v Southgate Adelaide II
05 Sep Southgate Adelaide II v Bovingdon
05 Sep Ware v Kings Langley II
05 Sep Northampton Exiles II v Shenley Village III
05 Sep Northchurch II v Hatch End
05 Sep Offley & Stopsley v Harpenden Dolphins
12 Sep Bovingdon v Northchurch II
12 Sep Hatch End v Ware
12 Sep Kings Langley II v Offley & Stopsley
12 Sep Northampton Exiles II v Southgate Adelaide II
12 Sep Shenley Village III v Harpenden Dolphins

Division: Division Eight A

18 Jul Chipperfield Clarendon II v Wheathampstead II
18 Jul Little Berkhamsted Sahibs v Old Cholmeleians II
18 Jul Lutonian II v St Albans III
18 Jul Aldenham v Harpenden IV
19 Jul Luton Town & Indians IV v Pinner
25 Jul Old Cholmeleians II v Lutonian II
25 Jul St Albans III v Pinner
25 Jul Wheathampstead II v Aldenham
25 Jul Harpenden IV v Little Berkhamsted Sahibs
26 Jul Luton Town & Indians IV v Chipperfield Clarendon II
01 Aug Little Berkhamsted Sahibs v Wheathampstead II
01 Aug Lutonian II v Harpenden IV
01 Aug Pinner v Chipperfield Clarendon II
01 Aug St Albans III v Old Cholmeleians II
01 Aug Aldenham v Luton Town & Indians IV
08 Aug Luton Town & Indians IV v Little Berkhamsted Sahibs
08 Aug Old Cholmeleians II v Pinner
08 Aug Wheathampstead II v Lutonian II
08 Aug Chipperfield Clarendon II v Aldenham
08 Aug Harpenden IV v St Albans III
15 Aug Old Cholmeleians II v Harpenden IV
15 Aug Pinner v Aldenham
15 Aug St Albans III v Wheathampstead II
15 Aug Little Berkhamsted Sahibs v Chipperfield Clarendon II
15 Aug Lutonian II v Luton Town & Indians IV
22 Aug Harpenden IV v Pinner
22 Aug Luton Town & Indians IV v St Albans III
22 Aug Wheathampstead II v Old Cholmeleians II
22 Aug Aldenham v Little Berkhamsted Sahibs
23 Aug Chipperfield Clarendon II v Lutonian II
29 Aug Pinner v Little Berkhamsted Sahibs
29 Aug St Albans III v Chipperfield Clarendon II
29 Aug Harpenden IV v Wheathampstead II
29 Aug Lutonian II v Aldenham
29 Aug Old Cholmeleians II v Luton Town & Indians IV
05 Sep Wheathampstead II v Pinner
05 Sep Aldenham v St Albans III
05 Sep Chipperfield Clarendon II v Old Cholmeleians II
05 Sep Little Berkhamsted Sahibs v Lutonian II
06 Sep Luton Town & Indians IV v Harpenden IV
12 Sep Harpenden IV v Chipperfield Clarendon II
12 Sep Old Cholmeleians II v Aldenham
12 Sep Pinner v Lutonian II
12 Sep St Albans III v Little Berkhamsted Sahibs
12 Sep Wheathampstead II v Luton Town & Indians IV

Division: Division Eight B

18 Jul Mill Hill Village II v Leverstock Green III
18 Jul Dunstable III v Totteridge Millhillians III
18 Jul Old Minchendenians v Baldock II
18 Jul Redbourn III v Old Albanian III
18 Jul West Herts III v Watford Town III
25 Jul Old Albanian III v Old Minchendenians
25 Jul Baldock II v Totteridge Millhillians III
25 Jul Leverstock Green III v West Herts III
25 Jul Dunstable III v Mill Hill Village II
25 Jul Watford Town III v Redbourn III
01 Aug Mill Hill Village II v Totteridge Millhillians III
01 Aug Old Minchendenians v Watford Town III
01 Aug Redbourn III v Leverstock Green III
01 Aug West Herts III v Dunstable III
01 Aug Baldock II v Old Albanian III
08 Aug Mill Hill Village II v West Herts III
08 Aug Old Albanian III v Totteridge Millhillians III
08 Aug Watford Town III v Baldock II
08 Aug Dunstable III v Redbourn III
08 Aug Leverstock Green III v Old Minchendenians
15 Aug Old Minchendenians v Dunstable III
15 Aug Redbourn III v Mill Hill Village II
15 Aug Totteridge Millhillians III v West Herts III
15 Aug Baldock II v Leverstock Green III
15 Aug Old Albanian III v Watford Town III
22 Aug Mill Hill Village II v Old Minchendenians
22 Aug Watford Town III v Totteridge Millhillians III
22 Aug West Herts III v Redbourn III
22 Aug Dunstable III v Baldock II
23 Aug Leverstock Green III v Old Albanian III
29 Aug Watford Town III v Leverstock Green III
29 Aug Baldock II v Mill Hill Village II
29 Aug Old Albanian III v Dunstable III
29 Aug Old Minchendenians v West Herts III
30 Aug Totteridge Millhillians III v Redbourn III
05 Sep Redbourn III v Old Minchendenians
05 Sep West Herts III v Baldock II
05 Sep Dunstable III v Watford Town III
05 Sep Leverstock Green III v Totteridge Millhillians III
05 Sep Mill Hill Village II v Old Albanian III
12 Sep Watford Town III v Mill Hill Village II
12 Sep Baldock II v Redbourn III
12 Sep Leverstock Green III v Dunstable III
12 Sep Old Albanian III v West Herts III
13 Sep Totteridge Millhillians III v Old Minchendenians

Division: Division Nine A

18 Jul Hitchin III v Knebworth Park III
18 Jul Sandridge II v Southgate Compton
18 Jul Hemel Hempstead Town IV v Hoddesdon III
18 Jul Bentley Heath II v Hatfield Hyde II
18 Jul Langleybury III v Welwyn Garden City IV
25 Jul Hatfield Hyde II v Hitchin III
25 Jul Langleybury III v Sandridge II
25 Jul Hoddesdon III v Welwyn Garden City IV
25 Jul Southgate Compton v Bentley Heath II
25 Jul Knebworth Park III v Hemel Hempstead Town IV
01 Aug Hemel Hempstead Town IV v Hatfield Hyde II
01 Aug Hoddesdon III v Knebworth Park III
01 Aug Bentley Heath II v Langleybury III
01 Aug Hitchin III v Southgate Compton
02 Aug Welwyn Garden City IV v Sandridge II
08 Aug Southgate Compton v Hemel Hempstead Town IV
08 Aug Knebworth Park III v Welwyn Garden City IV
08 Aug Langleybury III v Hitchin III
08 Aug Hatfield Hyde II v Hoddesdon III
08 Aug Sandridge II v Bentley Heath II
15 Aug Knebworth Park III v Hatfield Hyde II
15 Aug Hitchin III v Sandridge II
15 Aug Hoddesdon III v Southgate Compton
15 Aug Hemel Hempstead Town IV v Langleybury III
16 Aug Welwyn Garden City IV v Bentley Heath II
22 Aug Langleybury III v Hoddesdon III
22 Aug Sandridge II v Hemel Hempstead Town IV
22 Aug Knebworth Park III v Southgate Compton
22 Aug Bentley Heath II v Hitchin III
22 Aug Hatfield Hyde II v Welwyn Garden City IV
29 Aug Hemel Hempstead Town IV v Bentley Heath II
29 Aug Hatfield Hyde II v Southgate Compton
29 Aug Hoddesdon III v Sandridge II
29 Aug Knebworth Park III v Langleybury III
30 Aug Welwyn Garden City IV v Hitchin III
05 Sep Hitchin III v Hemel Hempstead Town IV
05 Sep Southgate Compton v Welwyn Garden City IV
05 Sep Bentley Heath II v Hoddesdon III
05 Sep Sandridge II v Knebworth Park III
05 Sep Langleybury III v Hatfield Hyde II
12 Sep Knebworth Park III v Bentley Heath II
12 Sep Southgate Compton v Langleybury III
12 Sep Hoddesdon III v Hitchin III
12 Sep Welwyn Garden City IV v Hemel Hempstead Town IV
12 Sep Hatfield Hyde II v Sandridge II

Division: Division Nine B

18 Jul Stevenage IV v Old Eastcotians
18 Jul Great Gaddesden v Bayford & Hertford II
18 Jul Hertford IV v London Colney II
18 Jul Bushey III v Preston III
18 Jul Boxmoor II v Cheshunt Rosedale III
25 Jul Cheshunt Rosedale III v Stevenage IV
25 Jul Old Eastcotians v Great Gaddesden
25 Jul Bayford & Hertford II v Hertford IV
25 Jul Bushey III v Boxmoor II
25 Jul London Colney II v Preston III
01 Aug Stevenage IV v Bushey III
01 Aug Great Gaddesden v Cheshunt Rosedale III
01 Aug London Colney II v Bayford & Hertford II
01 Aug Hertford IV v Old Eastcotians
01 Aug Preston III v Boxmoor II
08 Aug Cheshunt Rosedale III v Hertford IV
08 Aug Old Eastcotians v London Colney II
08 Aug Bayford & Hertford II v Preston III
08 Aug Boxmoor II v Stevenage IV
08 Aug Bushey III v Great Gaddesden
15 Aug Bayford & Hertford II v Old Eastcotians
15 Aug Preston III v Stevenage IV
15 Aug Great Gaddesden v Boxmoor II
15 Aug London Colney II v Cheshunt Rosedale III
15 Aug Hertford IV v Bushey III
22 Aug Boxmoor II v Hertford IV
22 Aug Cheshunt Rosedale III v Bayford & Hertford II
22 Aug Old Eastcotians v Preston III
22 Aug Bushey III v London Colney II
22 Aug Stevenage IV v Great Gaddesden
29 Aug Bayford & Hertford II v Bushey III
29 Aug Old Eastcotians v Cheshunt Rosedale III
29 Aug London Colney II v Boxmoor II
29 Aug Preston III v Great Gaddesden
29 Aug Hertford IV v Stevenage IV
05 Sep Cheshunt Rosedale III v Preston III
05 Sep Boxmoor II v Bayford & Hertford II
05 Sep Great Gaddesden v Hertford IV
05 Sep Stevenage IV v London Colney II
05 Sep Bushey III v Old Eastcotians
12 Sep Old Eastcotians v Boxmoor II
12 Sep London Colney II v Great Gaddesden
12 Sep Bayford & Hertford II v Stevenage IV
12 Sep Cheshunt Rosedale III v Bushey III
12 Sep Preston III v Hertford IV

Division: Division Ten A

18 Jul Northwood III v Reed III
18 Jul Harpenden V v West Herts IV
18 Jul Old Haberdashers II v Bamville
18 Jul Holtwhites Trinibis III v Rickmansworth III
18 Jul Pinner II v Letchworth Garden City IV
25 Jul Reed III v Harpenden V
25 Jul Rickmansworth III v Letchworth Garden City IV
25 Jul West Herts IV v Holtwhites Trinibis III
25 Jul Pinner II v Old Haberdashers II
25 Jul Bamville v Northwood III
01 Aug Northwood III v Pinner II
01 Aug Rickmansworth III v West Herts IV
01 Aug Holtwhites Trinibis III v Reed III
01 Aug Letchworth Garden City IV v Old Haberdashers II
01 Aug Harpenden V v Bamville
08 Aug Pinner II v Harpenden V
08 Aug Old Haberdashers II v Northwood III
08 Aug Bamville v Holtwhites Trinibis III
08 Aug West Herts IV v Letchworth Garden City IV
08 Aug Reed III v Rickmansworth III
15 Aug Holtwhites Trinibis III v Pinner II
15 Aug West Herts IV v Reed III
15 Aug Harpenden V v Old Haberdashers II
15 Aug Letchworth Garden City IV v Northwood III
15 Aug Rickmansworth III v Bamville
22 Aug Northwood III v Harpenden V
22 Aug Rickmansworth III v Pinner II
22 Aug Old Haberdashers II v Holtwhites Trinibis III
22 Aug Reed III v Letchworth Garden City IV
22 Aug Bamville v West Herts IV
29 Aug Rickmansworth III v Old Haberdashers II
29 Aug Letchworth Garden City IV v Harpenden V
29 Aug Reed III v Bamville
29 Aug West Herts IV v Pinner II
29 Aug Holtwhites Trinibis III v Northwood III
05 Sep Harpenden V v Holtwhites Trinibis III
05 Sep Northwood III v Rickmansworth III
05 Sep Bamville v Letchworth Garden City IV
05 Sep Pinner II v Reed III
05 Sep West Herts IV v Old Haberdashers II
12 Sep Reed III v Old Haberdashers II
12 Sep Rickmansworth III v Harpenden V
12 Sep Bamville v Pinner II
12 Sep West Herts IV v Northwood III
12 Sep Letchworth Garden City IV v Holtwhites Trinibis III

Division: Division Ten B

18 Jul Preston IV v Northampton Exiles III
18 Jul Chorleywood III v Mill Hill Village III
18 Jul Letchmore v Flamstead II
18 Jul Hoddesdon IV v North Enfield II
18 Jul Old Elizabethans III v Parkfield & Headstone II
25 Jul Flamstead II v Old Elizabethans III
25 Jul Mill Hill Village III v Letchmore
25 Jul North Enfield II v Chorleywood III
25 Jul Parkfield & Headstone II v Northampton Exiles III
25 Jul Preston IV v Hoddesdon IV
01 Aug Letchmore v North Enfield II
01 Aug Chorleywood III v Preston IV
01 Aug Parkfield & Headstone II v Flamstead II
01 Aug Old Elizabethans III v Mill Hill Village III
02 Aug Northampton Exiles III v Hoddesdon IV
08 Aug Mill Hill Village III v Parkfield & Headstone II
08 Aug Hoddesdon IV v Chorleywood III
08 Aug Flamstead II v Northampton Exiles III
08 Aug Preston IV v Letchmore
08 Aug North Enfield II v Old Elizabethans III
15 Aug Old Elizabethans III v Preston IV
15 Aug Letchmore v Hoddesdon IV
15 Aug Flamstead II v Mill Hill Village III
15 Aug Parkfield & Headstone II v North Enfield II
16 Aug Northampton Exiles III v Chorleywood III
22 Aug Northampton Exiles III v Mill Hill Village III
22 Aug North Enfield II v Flamstead II
22 Aug Hoddesdon IV v Old Elizabethans III
22 Aug Chorleywood III v Letchmore
22 Aug Preston IV v Parkfield & Headstone II
29 Aug Old Elizabethans III v Chorleywood III
29 Aug Northampton Exiles III v Letchmore
29 Aug Parkfield & Headstone II v Hoddesdon IV
29 Aug Mill Hill Village III v North Enfield II
29 Aug Flamstead II v Preston IV
05 Sep Preston IV v Mill Hill Village III
05 Sep North Enfield II v Northampton Exiles III
05 Sep Chorleywood III v Parkfield & Headstone II
05 Sep Letchmore v Old Elizabethans III
06 Sep Hoddesdon IV v Flamstead II
12 Sep Parkfield & Headstone II v Letchmore
12 Sep Flamstead II v Chorleywood III
12 Sep Mill Hill Village III v Hoddesdon IV
12 Sep North Enfield II v Preston IV
12 Sep Northampton Exiles III v Old Elizabethans III

Division: Regional Division A East

18 Jul Tewin II v Cockfosters III
18 Jul Stevenage V v Ickleford III
18 Jul Potters Bar IV v Hitchin IV
18 Jul Hertingfordbury II v St Margaretsbury III
18 Jul Broxbourne III v Datchworth III
25 Jul Cockfosters III v Potters Bar IV
25 Jul Hitchin IV v Hertingfordbury II
25 Jul Ickleford III v Datchworth III
25 Jul St Margaretsbury III v Stevenage V
25 Jul Broxbourne III v Tewin II
01 Aug Hertingfordbury II v Cockfosters III
01 Aug Ickleford III v St Margaretsbury III
01 Aug Potters Bar IV v Broxbourne III
01 Aug Stevenage V v Hitchin IV
01 Aug Datchworth III v Tewin II
08 Aug Hitchin IV v Ickleford III
08 Aug St Margaretsbury III v Datchworth III
08 Aug Tewin II v Potters Bar IV
08 Aug Broxbourne III v Hertingfordbury II
08 Aug Cockfosters III v Stevenage V
15 Aug Ickleford III v Cockfosters III
15 Aug St Margaretsbury III v Hitchin IV
15 Aug Stevenage V v Broxbourne III
15 Aug Datchworth III v Potters Bar IV
15 Aug Hertingfordbury II v Tewin II
22 Aug Hitchin IV v Datchworth III
22 Aug Potters Bar IV v Hertingfordbury II
22 Aug Tewin II v Stevenage V
22 Aug Broxbourne III v Ickleford III
22 Aug Cockfosters III v St Margaretsbury III
29 Aug St Margaretsbury III v Broxbourne III
29 Aug Stevenage V v Potters Bar IV
29 Aug Datchworth III v Hertingfordbury II
29 Aug Hitchin IV v Cockfosters III
29 Aug Ickleford III v Tewin II
05 Sep Ickleford III v Potters Bar IV
05 Sep Tewin II v St Margaretsbury III
05 Sep Broxbourne III v Hitchin IV
05 Sep Cockfosters III v Datchworth III
05 Sep Hertingfordbury II v Stevenage V
12 Sep Datchworth III v Stevenage V
12 Sep St Margaretsbury III v Potters Bar IV
12 Sep Hitchin IV v Tewin II
12 Sep Cockfosters III v Broxbourne III
12 Sep Ickleford III v Hertingfordbury II

Division: Regional Division A West

18 Jul Shenley Village IV v Markyate & Luton Town
18 Jul St Albans IV v Boxmoor III
18 Jul Watford Town IV v Berkhamsted III
18 Jul Abbots Langley III v Potten End II
19 Jul Old Albanian IV v Harpenden VI
25 Jul Boxmoor III v Old Albanian IV
25 Jul Harpenden VI v Watford Town IV
25 Jul Potten End II v Markyate & Luton Town
25 Jul Shenley Village IV v St Albans IV
25 Jul Berkhamsted III v Abbots Langley III
01 Aug Markyate & Luton Town v St Albans IV
01 Aug Old Albanian IV v Shenley Village IV
01 Aug Potten End II v Berkhamsted III
01 Aug Watford Town IV v Boxmoor III
01 Aug Abbots Langley III v Harpenden VI
08 Aug Harpenden VI v Potten End II
08 Aug Shenley Village IV v Watford Town IV
08 Aug St Albans IV v Old Albanian IV
08 Aug Berkhamsted III v Markyate & Luton Town
08 Aug Boxmoor III v Abbots Langley III
15 Aug Markyate & Luton Town v Old Albanian IV
15 Aug Potten End II v Boxmoor III
15 Aug Watford Town IV v St Albans IV
15 Aug Abbots Langley III v Shenley Village IV
15 Aug Berkhamsted III v Harpenden VI
22 Aug Old Albanian IV v Watford Town IV
22 Aug Shenley Village IV v Potten End II
22 Aug St Albans IV v Abbots Langley III
22 Aug Boxmoor III v Berkhamsted III
22 Aug Harpenden VI v Markyate & Luton Town
29 Aug Markyate & Luton Town v Watford Town IV
29 Aug Potten End II v St Albans IV
29 Aug Abbots Langley III v Old Albanian IV
29 Aug Berkhamsted III v Shenley Village IV
29 Aug Harpenden VI v Boxmoor III
05 Sep St Albans IV v Berkhamsted III
05 Sep Watford Town IV v Abbots Langley III
05 Sep Markyate & Luton Town v Boxmoor III
05 Sep Old Albanian IV v Potten End II
05 Sep Shenley Village IV v Harpenden VI
12 Sep Berkhamsted III v Old Albanian IV
12 Sep Boxmoor III v Shenley Village IV
12 Sep Harpenden VI v St Albans IV
12 Sep Markyate & Luton Town v Abbots Langley III
12 Sep Potten End II v Watford Town IV

Division: Regional Division B East

18 Jul Letchworth Garden City V v Old Owens III
18 Jul Botany Bay II v Ware II
18 Jul Hatfield Hyde III v Stevenage VI
19 Jul Welwyn Garden City V v Little Berkhamsted Sahibs II
25 Jul Ware II v Hatfield & Crusaders III
25 Jul Letchworth Garden City V v Hatfield Hyde III
25 Jul Little Berkhamsted Sahibs II v Botany Bay II
25 Jul Stevenage VI v Welwyn Garden City V
01 Aug Botany Bay II v Stevenage VI
01 Aug Hatfield & Crusaders III v Little Berkhamsted Sahibs II
01 Aug Old Owens III v Hatfield Hyde III
02 Aug Welwyn Garden City V v Letchworth Garden City V
08 Aug Hatfield Hyde III v Welwyn Garden City V
08 Aug Letchworth Garden City V v Botany Bay II
08 Aug Stevenage VI v Hatfield & Crusaders III
08 Aug Ware II v Old Owens III
15 Aug Old Owens III v Welwyn Garden City V
15 Aug Ware II v Little Berkhamsted Sahibs II
15 Aug Botany Bay II v Hatfield Hyde III
15 Aug Hatfield & Crusaders III v Letchworth Garden City V
22 Aug Hatfield Hyde III v Hatfield & Crusaders III
22 Aug Little Berkhamsted Sahibs II v Old Owens III
22 Aug Stevenage VI v Ware II
23 Aug Welwyn Garden City V v Botany Bay II
29 Aug Hatfield & Crusaders III v Welwyn Garden City V
29 Aug Little Berkhamsted Sahibs II v Stevenage VI
29 Aug Old Owens III v Botany Bay II
29 Aug Ware II v Letchworth Garden City V
05 Sep Botany Bay II v Hatfield & Crusaders III
05 Sep Hatfield Hyde III v Ware II
05 Sep Letchworth Garden City V v Little Berkhamsted Sahibs II
05 Sep Stevenage VI v Old Owens III
12 Sep Little Berkhamsted Sahibs II v Hatfield Hyde III
12 Sep Old Owens III v Hatfield & Crusaders III
12 Sep Stevenage VI v Letchworth Garden City V
12 Sep Ware II v Welwyn Garden City V

Division: Regional Division B West

18 Jul Hatch End II v Redbourn IV
18 Jul Leverstock Green IV v Northwood Town III
18 Jul Old Minchendenians II v Old Camdenians II
18 Jul Rickmansworth IV v Wheathampstead III
18 Jul Chipperfield Clarendon III v Northwood IV
25 Jul Northwood Town III v Old Camdenians II
25 Jul Old Minchendenians II v Rickmansworth IV
25 Jul Redbourn IV v Chipperfield Clarendon III
25 Jul Wheathampstead III v Hatch End II
25 Jul Northwood IV v Leverstock Green IV
01 Aug Hatch End II v Old Minchendenians II
01 Aug Northwood Town III v Northwood IV
01 Aug Old Camdenians II v Rickmansworth IV
01 Aug Chipperfield Clarendon III v Wheathampstead III
02 Aug Leverstock Green IV v Redbourn IV
08 Aug Redbourn IV v Northwood Town III
08 Aug Rickmansworth IV v Hatch End II
08 Aug Wheathampstead III v Leverstock Green IV
08 Aug Northwood IV v Old Camdenians II
08 Aug Old Minchendenians II v Chipperfield Clarendon III
15 Aug Northwood IV v Redbourn IV
15 Aug Northwood Town III v Wheathampstead III
15 Aug Old Camdenians II v Hatch End II
15 Aug Chipperfield Clarendon III v Rickmansworth IV
15 Aug Leverstock Green IV v Old Minchendenians II
22 Aug Redbourn IV v Old Camdenians II
22 Aug Rickmansworth IV v Leverstock Green IV
22 Aug Wheathampstead III v Northwood IV
22 Aug Hatch End II v Chipperfield Clarendon III
22 Aug Old Minchendenians II v Northwood Town III
29 Aug Old Camdenians II v Chipperfield Clarendon III
29 Aug Redbourn IV v Wheathampstead III
29 Aug Northwood IV v Old Minchendenians II
29 Aug Northwood Town III v Rickmansworth IV
30 Aug Leverstock Green IV v Hatch End II
05 Sep Rickmansworth IV v Northwood IV
05 Sep Wheathampstead III v Old Camdenians II
05 Sep Chipperfield Clarendon III v Leverstock Green IV
05 Sep Hatch End II v Northwood Town III
05 Sep Old Minchendenians II v Redbourn IV
12 Sep Northwood IV v Hatch End II
12 Sep Northwood Town III v Chipperfield Clarendon III
12 Sep Old Camdenians II v Leverstock Green IV
12 Sep Redbourn IV v Rickmansworth IV
12 Sep Wheathampstead III v Old Minchendenians II

Division: Regional Division C East

18 Jul Knebworth Park IV v Edmonton
18 Jul Tye Green v Hitchin V
18 Jul Datchworth IV v Baldock III
18 Jul Hoddesdon V v Hatfield Hyde IV
25 Jul Hitchin V v Knebworth Park IV
25 Jul Datchworth IV v Tye Green
25 Jul Edmonton v Hoddesdon V
25 Jul Hatfield Hyde IV v Baldock III
01 Aug Baldock III v Edmonton
01 Aug Hatfield Hyde IV v Tye Green
01 Aug Hoddesdon V v Hitchin V
01 Aug Knebworth Park IV v Datchworth IV
08 Aug Datchworth IV v Hoddesdon V
08 Aug Edmonton v Hatfield Hyde IV
08 Aug Hitchin V v Baldock III
08 Aug Tye Green v Knebworth Park IV
15 Aug Baldock III v Hoddesdon V
15 Aug Hatfield Hyde IV v Knebworth Park IV
15 Aug Hitchin V v Datchworth IV
22 Aug Edmonton v Tye Green

Division: Regional Division C West

18 Jul Kings Langley III v Watford Town V
18 Jul North Mymms III v West Herts V
18 Jul Southgate Adelaide III v Bushey IV
18 Jul Berkhamsted IV v Chorleywood IV
25 Jul Watford Town V v Bushey IV
25 Jul West Herts V v Berkhamsted IV
25 Jul Chorleywood IV v Kings Langley III
25 Jul Southgate Adelaide III v North Mymms III
01 Aug Watford Town V v North Mymms III
01 Aug Berkhamsted IV v Southgate Adelaide III
01 Aug Bushey IV v Chorleywood IV
01 Aug Kings Langley III v West Herts V
08 Aug Chorleywood IV v Watford Town V
08 Aug North Mymms III v Berkhamsted IV
08 Aug Southgate Adelaide III v Kings Langley III
08 Aug West Herts V v Bushey IV
15 Aug Bushey IV v Kings Langley III
15 Aug Chorleywood IV v North Mymms III
15 Aug Watford Town V v Berkhamsted IV
15 Aug West Herts V v Southgate Adelaide III
22 Aug Watford Town V v Berkhamsted IV