04 Sep, 2021

Premier Division

Welwyn Garden City v Reed
Hertford v Potters Bar
West Herts v Harpenden
Radlett v Totteridge Millhillians
North Mymms v Hoddesdon

Championship

Shenley Village v Old Owens
Luton Town & Indians v Hemel Hempstead Town
Preston v Letchworth Garden City
Dunstable v Flitwick
Bishop's Stortford v Langleybury

Division One

Leverstock Green v Ampthill Town
Holtwhites Trinibis v Old Albanian
Ickleford v Broxbourne
Sawbridgeworth v St Margaretsbury
Harpenden II v Hitchin

Division Two A

Knebworth Park v Bushey
Chorleywood v Stevenage
Redbourn 100-3 (50) *Kings Langley 101-3 (45)
Berkhamsted v Watford Town
St Albans *Abbots Langley Void

Division Two B

Old Elizabethans v Hertford II
Allenburys & County Hall v Radlett II
Hoddesdon II v Northchurch
Flitwick II v Welwyn Garden City II
Potters Bar II v Northwood

Division Three A

Letchworth Garden City II v Dunstable II
Datchworth v Parkfield & Headstone
Chipperfield Clarendon v Eversholt
North Enfield v Potton Town
Totteridge Millhillians II v Luton Town & Indians II

Division Three B

Reed II v Cockfosters
Sandridge v West Herts II
Bayford & Hertford v Lutonian
Hemel Hempstead Town II v Wheathampstead
Harpenden III v Southgate Adelaide

Division Four A

Langleybury II v Bishop's Stortford II
Northwood Town v Leverstock Green II
Old Finchleians v Cheshunt Rosedale
Watford Town II v Old Haberdashers
Rickmansworth v Hatfield & Crusaders

Division Four B

Hatfield Hyde v Holtwhites Trinibis II
Stevenage II v Chorleywood II
London Colney v Northampton Exiles
Hitchin II v Flamstead
Ampthill Town II v Shenley Village II

Division Five A

Old Camdenians v Knebworth Park II
St Albans II v Frogmore
Radlett III v North Mymms II
Hertford III v Ickleford II
Bentley Heath v Tewin

Division Five B

Welwyn Garden City III v Hertingfordbury
Old Albanian II v Baldock
Redbourn II v Luton Town & Indians III
Broxbourne II v Boxmoor
Mill Hill Village v Sawbridgeworth II

Division Six A

Old Cholmeleians v Radlett IV
Hemel Hempstead Town III v Old Finchleians II
Bushey II v Berkhamsted II
Northwood II v Preston II
Clifton v Letchworth Garden City III

Division Six B

Greenwood Park v Rickmansworth II
Hatfield & Crusaders II v Old Elizabethans II
Potters Bar III v Abbots Langley II
Watton-at-Stone v Potten End
Cheshunt Rosedale II v Allenburys & County Hall II

Division Seven A

Old Owens II v Bishop's Stortford III
Botany Bay v Flitwick III
St Margaretsbury II v Weston
Cockfosters II v Northwood Town II
Stevenage III v Datchworth II

Division Seven B

Northchurch II v Offley & Stopsley
Northampton Exiles II v Hatch End
Southgate Adelaide II v Bovingdon
Ware v Kings Langley II
Shenley Village III v Harpenden Dolphins

Division Eight A

Lutonian II v Pinner
Chipperfield Clarendon II v Little Berkhamsted Sahibs
St Albans III v Aldenham
Wheathampstead II v Old Cholmeleians II
Luton Town & Indians IV v Harpenden IV

Division Eight B

Watford Town III v Totteridge Millhillians III
Leverstock Green III v Old Albanian III
Baldock II v Dunstable III
West Herts III v Old Minchendenians
Redbourn III v Mill Hill Village II

Division Nine A

Hoddesdon III v Welwyn Garden City IV
Southgate Compton v Hemel Hempstead Town IV
Knebworth Park III v Bentley Heath II
Sandridge II v Langleybury III
Hitchin III v Hatfield Hyde II

Division Nine B

Cheshunt Rosedale III v Hertford IV
Old Eastcotians v Stevenage IV
Great Gaddesden v London Colney II
Bushey III v Bayford & Hertford II
Boxmoor II v Preston III

Division Ten A

Bamville v Holtwhites Trinibis III
Old Haberdashers II v West Herts IV
Pinner II v Northwood III
Reed III v Harpenden V
Letchworth Garden City IV v Rickmansworth III

Division Ten B

Preston IV v Hoddesdon IV
Parkfield & Headstone II v Northampton Exiles III
Old Elizabethans III v Mill Hill Village III
Letchmore v Chorleywood III
Flamstead II v North Enfield II

Regional Division A East

Potters Bar IV v Broxbourne III
Tewin II v Ickleford III
Cockfosters III v Datchworth III
Hertingfordbury II v St Margaretsbury III
Stevenage V v Hitchin IV

Regional Division A West

Old Albanian IV v St Albans IV
Berkhamsted III v Boxmoor III
Harpenden VI v Watford Town IV
Markyate & Luton Town v Shenley Village IV
Potten End II v Abbots Langley III

Regional Division B East

Little Berkhamsted Sahibs II v Ware II
Letchworth Garden City V v Botany Bay II
Hatfield & Crusaders III v Welwyn Garden City V
Hatfield Hyde III v Edmonton
Old Owens III v Baldock III

Regional Division B West

Chipperfield Clarendon III v Old Minchendenians II
Northwood IV v Northwood Town III
Wheathampstead III v Redbourn IV
Rickmansworth IV v Old Camdenians II
Hatch End II v Leverstock Green IV

Regional Division C West

Batchworth v Northwood V
Northwood Town IV v Bushey IV
West Herts V v Pinner III
Watford Town V v Kings Langley III
Chorleywood IV v Berkhamsted IV

Regional Division C North

Flitwick IV v Baldock IV
Hitchin V v Wheathampstead IV
Datchworth IV v Knebworth Park IV
Ickleford IV v Tewin III